126 gramów marihuany i 20-latek z zarzutem

Kieleccy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli ponad 120 gramów marihuany. Narkotyki znaleziono podczas przeszukania jednej z posesji na terenie miasta. W związku ze sprawą zatrzymany został 20-letni mężczyzna, któremu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z kieleckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, pracując nad jedną ze spraw, natrafili na wątek prowadzący do osoby mogącej posiadać środki odurzające. Zgromadzone dotychczas informacje wskazywały, że na terenie jednej z posesji mogą znajdować się zabronione prawem substancje.

Aby zweryfikować swoje ustalenia, funkcjonariusze w miniony czwartek rano przeprowadzili czynności na typowanej przez nich posesji. Ich przypuszczenia szybko się potwierdziły. W pomieszczeniach zajmowanych przez 20-letniego mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli 126 gramów suszu roślinnego. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany, a zabezpieczona substancja trafiła do laboratorium celem przeprowadzenia szczegółowych badań.

20-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. MPK

Źródło KMP w Kielcach

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Miał ponad 2 promile, opiekował się dzieckiem

Następny artykuł

Kielecki Rynek stolicą rzemiosła. Za nami IV Świętokrzyski Festiwal Piwa [zdjęcia]

Warto zobaczyć
Total
0
Share