Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Solidarności w Kielcach [zdjęcia]

W niedzielne popołudnie, tuż przed godziną 16, na ruchliwym skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Solidarności doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Jak przekazały służby 65-letni kierowca audi, jadąc w kierunku centrum, wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła. Chwilę później jego auto uderzyło w prawidłowo jadącego opla, za którego kierownicą siedział 40-latek.

Obaj kierowcy, a także 65-letnia pasażerka audi, zostali przewiezieni do szpitala na badania. Policja potwierdziła, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Jeden z pasów ruchu był zamknięty, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Tłumy przy świątecznych atrakcjach w WDK! Trzymetrowa Chatka z Piernika podbiła serca odwiedzających [zdjęcia]

Następny artykuł

„Otyłość, Zdrowie, Zrównoważony Rozwój” - pierwsze w Polsce interdyscyplinarne kompendium wiedzy o otyłości

Warto zobaczyć
Total
0
Share