Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Kielcach. Dwaj 17-latkowie trafili do szpitala

W poniedziałek, 25 maja, na ulicy Warszawskiej w Kielcach doszło do wypadku z udziałem nastolatków poruszających się na hulajnodze elektrycznej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu kilka minut po godzinie 14:00.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że dwaj 17-latkowie, jadąc wspólnie jedną hulajnogą, podjęli próbę przejechania przez przejście dla pieszych. W trakcie tego manewru uderzyli w bok osobowej hondy, która poruszała się w kierunku centrum miasta. Młodzi ludzie podróżowali bez kasków ochronnych. W wyniku zderzenia obaj nastolatkowie odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala.

53-letniej kobiecie, która kierowała samochodem, nic się nie stało.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Maja 650. noworodkiem urodzonym w 2026 roku w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach! Kolejne 10 tys. zł trafia do rodziny

Następny artykuł

Kierujący skuterem próbował uciec po kolizji. Szybko wyszło na jaw, dlaczego

Warto zobaczyć
Total
0
Share