Zderzenie trzech aut w Szczukowskich Górkach. Dwie osoby trafiły do szpitala [zdjęcia]

W sobotę około godziny 13.30 na drodze w miejscowości Szczukowskie Górki, w powiecie kieleckim, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. W wyniku wypadku dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Ruch odbywał się w kierunku Piekoszowa.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 19-letni mężczyzna, uderzył w tył jadącego przed nim opla. Siła zderzenia spowodowała, że opel został przemieszczony i uderzył w kolejny pojazd – volkswagena.

Pomocy medycznej wymagały dwie osoby: kierowca BMW oraz 38-letnia kobieta prowadząca opla. Oboje zostali przetransportowani do szpitala na dalsze badania.

W tym samym rejonie, już po zdarzeniu, doszło również do kolizji drogowej. 18-letnia kierująca oplem najechała na tył audi prowadzonego przez 54-letnią kobietę. W tym przypadku nikt nie odniósł obrażeń.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli teren oraz prowadzili czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności obu zdarzeń.

Zdjęcia: OSP Szczukowice

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie budowy lotniska w Radomiu

Następny artykuł

Jarmark Świąteczny oficjalnie rozpoczął się na kieleckim Rynku [zdjęcia]

Warto zobaczyć
Total
0
Share