Zniszczył zaparkowaną Toyotę. Policja szuka sprawcy

We wtorek, 11 listopada, na ulicy Urzędniczej w Kielcach doszło do aktu wandalizmu. Nieznany sprawca uszkodził zaparkowany samochód marki Toyota, powodując straty oszacowane przez właściciela na około 1000 złotych.

Na miejsce wezwano policję, która zabezpieczyła ślady i prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie osoby odpowiedzialnej za zniszczenie pojazdu.

Policja przypomina, że niszczenie cudzej rzeczy to przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Mieszkańcy Kielc wspólnie uczcili Narodowe Święto Niepodległości [zdjęcia]

Następny artykuł

Szaleńczy rajd nietrzeźwego 30-latka zakończony zatrzymaniem

Warto zobaczyć
Total
0
Share