Na drodze wojewódzkiej Kielce – Ostrowiec Świętokrzyski, w miejscowości Bieliny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.
Według wstępnych ustaleń policji, 74-letni kierowca Nissana jadąc w kierunku Huty Nowej, miał prawdopodobnie zasłabnąć za kierownicą. W efekcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Fiatem, który następnie uderzył w BMW.
W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca Fiata – 56-letni mężczyzna, który z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń, a wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej. Ratownicy zabezpieczyli teren oraz udzielili pomocy medycznej poszkodowanej osobie. W działaniach uczestniczyły również służby policji, które wyjaśniają okoliczności zdarzenia.




Źródło: echodnia.eu