Zderzenie trzech samochodów w Bielinach. Jedna osoba trafiła do szpitala

Na drodze wojewódzkiej Kielce – Ostrowiec Świętokrzyski, w miejscowości Bieliny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Według wstępnych ustaleń policji, 74-letni kierowca Nissana jadąc w kierunku Huty Nowej, miał prawdopodobnie zasłabnąć za kierownicą. W efekcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Fiatem, który następnie uderzył w BMW.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca Fiata – 56-letni mężczyzna, który z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń, a wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej. Ratownicy zabezpieczyli teren oraz udzielili pomocy medycznej poszkodowanej osobie. W działaniach uczestniczyły również służby policji, które wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Źródło: echodnia.eu

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

"Marsz serc i solidarności" Wyjątkowe obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Kielcach [zdjęcia]

Następny artykuł

Atomowe uderzenie Błanika uciszyło Widzew. Korona o krok od utrzymania! [wideo]

Warto zobaczyć
Total
0
Share