Wypadek na skrzyżowaniu w gminie Bodzentyn. LPR zabrało do szpitala 56-latkę

W sobotę, 23 maja, po godzinie 16:20 w miejscowości Psary-Stara Wieś w powiecie kieleckim doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na skrzyżowaniu zderzyły się volkswagen i skoda, którymi podróżowało łącznie pięć osób.

Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że winę za zdarzenie ponosi siedząca za kierownicą volkswagena 30-latka. – Kobieta na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia ze skodą, którą kierował 38-letni mężczyzna – przekazała podkomisarz Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Mimo że w autach znajdowało się kilka osób, pomocy medycznej wymagała tylko jedna z nich. Poszkodowana została 56-letnia pasażerka volkswagena – ze względu na odniesione obrażenia na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował kobietę do szpitala.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

23. Świętokrzyskie Dni Profilaktyki w Kielcach. Festyn rodzinny przyciągnął mieszkańców do Parku Miejskiego [zdjęcia]

Następny artykuł

Remis na koniec sezonu. Korona Kielce dzieli się punktami z Cracovią [wideo]

Warto zobaczyć
Total
0
Share