Mieszkaniec gminy Górno stracił pieniądze podczas zakupu opału online

W czwartek, 27 listopada, do policjantów z powiatu kieleckiego zgłosił się mieszkaniec gminy Górno, informując o podejrzeniu oszustwa internetowego. Mężczyzna zamówił przez jedną ze stron internetowych trzy tony ekogroszku, za które zapłacił blisko 3900 złotych. Pomimo uiszczenia pełnej kwoty, zamówiony towar do niego nie dotarł.

Zgłoszenie zostało przyjęte, a policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia oraz zidentyfikowanie osoby odpowiedzialnej za przyjęcie pieniędzy i niewywiązanie się z umowy.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Włamanie do piwnicy w Kielcach. Skradziono rowery i sprzęt sportowy

Następny artykuł

Pożar garażu w Górach Napękowskich. Znaczne straty materialne

Warto zobaczyć
Total
0
Share