Wypadek w Krajnie-Pierwszym. Dwie osoby trafiły do szpitala

W piątek, 2 stycznia, przed południem doszło do wypadku drogowego w miejscowości Krajno-Pierwsze w gminie Górno, w powiecie kieleckim. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

Z ustaleń policji wynika, że 22-letni kierowca audi, jadący w kierunku Krajna-Parcel, stracił panowanie nad pojazdem. W aucie podróżowały jeszcze trzy osoby. Kierujący był trzeźwy.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznało dwoje pasażerów – 21-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policję.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Zniknęły felgi i elementy zderzaka. Kradzież na osiedlu Piaski w Kielcach

Następny artykuł

Wypadek w gminie Strawczyn. Jedna osoba hospitalizowana

Warto zobaczyć
Total
0
Share