Zderzenie na DK74 w Górnie. Dwie osoby ranne, ruch wahadłowy [zdjęcia]

Na drodze krajowej nr 74 w podkieleckim Górnie doszło w niedzielny poranek do groźnego wypadku. Około godziny 9, w trudnych zimowych warunkach, zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, przyczyną zdarzenia była utrata panowania nad pojazdem na śliskiej nawierzchni. Kierująca BMW 22-letnia kobieta, jadąc w stronę Kielc, wpadła w poślizg, a jej auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z Volkswagenem Transporterem.

Samochód marki BMW wpadł w poślizg na ośnieżonej jezdni i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka busa – informuje podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Na czas działań służb ratunkowych i usuwania skutków kolizji na odcinku trasy Kielce–Opatów wprowadzono ruch wahadłowy. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności – warunki na drogach regionu pozostają bardzo trudne.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Nocny pościg w Kielcach. Audi dachowało, sześć osób trafiło do szpitala w tym policjanci [zdjęcia]

Następny artykuł

Świetokrzyski Urząd Wojewódzki gra razem z WOŚP

Warto zobaczyć
Total
0
Share