Kradzież paliwa w gminie Masłów. Złodziej spuścił ze zbiornika blisko 300 litrów oleju

Do kolejnej zuchwałej kradzieży paliwa doszło na terenie powiatu kieleckiego. W poniedziałek, 25 maja, w godzinach popołudniowych zgłoszono kradzież z włamaniem w gminie Masłów. Służby zostały powiadomione o zdarzeniu o godzinie 17:00.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, nieznany sprawca wziął na celownik zaparkowany pojazd marki Volvo. Po uprzednim włamaniu się do zbiornika paliwa, złodziej ukradł aż 300 litrów oleju napędowego.

Zgłaszający oszacował straty wywołane przestępczym działaniem na kwotę blisko 3000 złotych. Sprawą zajmują się kieleccy policjanci, którzy pracują nad ustaleniem tożsamości i zatrzymaniem sprawcy włamania.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Zuchwała kradzież w gminie Nowiny. Łupem złodzieja padło paliwo, drabina i dmuchawa

Następny artykuł

Wielki sukces kielczan. Na Stadionie Leśnym wyrósł „Elektryczny las”

Warto zobaczyć
Total
0
Share