Brak wody na ulicach Łazy i Szkolnej w Nowej Słupi – trwa usuwanie awarii

Mieszkańcy ulic Łazy i Szkolnej w Nowej Słupi od niedzielnego południa (4 stycznia) zmagają się z brakiem wody. Jak poinformowała Wioletta Pacek, kierownik referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Urzędu Miasta i Gminy, przyczyną jest poważna awaria sieci wodociągowej na ul. Łazy.

Na miejscu stwierdzono duży wyciek, dlatego konieczne było zakręcenie wody na tym odcinku. Do usunięcia usterki potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który ma dotrzeć w poniedziałek o godz. 7.00. Do tego czasu mieszkańcom zapewniona zostanie woda pitna dostarczana beczkowozem.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Zakończenie roku z promilami i za kierownicą

Następny artykuł

Zniknęły felgi i elementy zderzaka. Kradzież na osiedlu Piaski w Kielcach

Warto zobaczyć
Total
0
Share