Auto wypadło z drogi i wbiło się w ogrodzenie. Młody kierowca w ciężkim stanie [zdjęcia]

W nocy z piątku na sobotę doszło do poważnego wypadku drogowego w Rykoszynie, w powiecie kieleckim. Kilkanaście minut przed godziną 2:00 osobowy peugeot, prowadzony przez 19-letniego mężczyznę, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji.

Według wstępnych ustaleń, młody kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, co skutkowało utratą panowania nad pojazdem. Samochód najpierw zjechał do rowu melioracyjnego, a następnie z impetem uderzył w ogrodzenie.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków z Kielc oraz jednostkę OSP z Rykoszyna. Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia, udzieliły pomocy poszkodowanym, a także usunęły płyny eksploatacyjne, które wyciekły z pojazdu.

Kierowca z poważnym urazem głowy trafił do szpitala w Kielcach. Jego stan lekarze określili jako zagrażający życiu. Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Płonące race i biało-czerwone flagi. Kielczanie uczcili pamięć Powstańców Warszawy

Następny artykuł

80. rocznica rozbicia więzienia kieleckiego przez oddział Antoniego Hedy „Szarego”

Warto zobaczyć
Total
0
Share