Tragiczny finał poszukiwań w powiecie kieleckim. Odnaleziono ciało 57-latka

Zakończyły się poszukiwania 57-letniego mieszkańca gminy Piekoszów. Mężczyzna wyszedł ze swojego domu we wtorek, 2 czerwca około południa. Zaniepokojeni bliscy, obawiając się, że może stać się coś złego, natychmiast zaalarmowali funkcjonariuszy policji.

W akcję poszukiwawczą zaangażowano znaczne siły ratownicze. W godzinach popołudniowych służby dokładnie sprawdzały m.in. trudny teren rezerwatu Chelosiowa Jama w Jaworzni. Do działań skierowano strażaków ochotników z OSP Piekoszów i OSP Szczukowice. Ze względu na specyfikę oraz niebezpieczne ukształtowanie terenu rezerwatu, na miejsce wezwano również Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

Niestety, w tym samym czasie z lasu na obrzeżach Kielc napłynęły tragiczne informacje – odnaleziono tam ciało poszukiwanego 57-latka. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie wykluczyli, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Za nami wyjątkowy Dzień Dziecka przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach

Następny artykuł

Witamy Czarusia ze Staszowa – 700. noworodka urodzonego w 2026 roku w WSzZ w Kielcach! Sukces programu „Co 50. narodziny”

Warto zobaczyć
Total
0
Share