Tragiczny wypadek na S7 powiecie jędrzejowskim. Nie żyje czterech mężczyzn [zdjęcia]

W poniedziałkowe popołudnie, 25 sierpnia, w miejscowości Mierzawa (powiat jędrzejowski) doszło do dramatycznego wypadku. Na drodze ekspresowej S7, na pasie w kierunku Warszawy, bus zderzył się z maszyną drogową wykaszającą trawę z pobocza. Zginęli wszyscy czterej mężczyźni podróżujący busem.

Do tragedii doszło tuż przed godziną 14. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd po zderzeniu z ciągnikiem został dociśnięty do barier energochłonnych. Strażacy, którzy przybyli na miejsce, musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć ofiary z wraku. Niestety, lekarz potwierdził śmierć wszystkich osób znajdujących się w pojeździe.

Na miejscu pracowały liczne służby – sześć zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga została całkowicie zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy. Kierowcy stojący przed miejscem zdarzenia kierowani byli na drogę serwisową, natomiast pozostałe pojazdy musiały przejechać przez miejscowość Lubcza.

Śledczy, działający pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli miejsce tragedii i ustalają jej dokładne przyczyny. Jak wynika z pierwszych ustaleń, bus uderzył w prawidłowo oznakowaną maszynę drogową, która wykonywała prace porządkowe. Ofiary wypadku to mężczyźni w wieku około 30–40 lat. Wiadomo, że pojazd miał rejestrację z województwa śląskiego.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Nietrzeźwy z narkotykami w organizmie spowodował drogową kolizje

Następny artykuł

Lider kieleckiej Nowej Lewicy i grupa działaczy odchodzą z partii

Warto zobaczyć
Total
0
Share