Informujemy, że w najbliższy piątek, 5 czerwca 2026 roku, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach będzie nieczynny. Dzień ten został ustalony dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu w zamian za święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (które wypada w sobotę, 15 sierpnia), na mocy Zarządzenia Nr 150/25 Marszałka Województwa Świętokrzyskiego z dnia 19 listopada 2025 r. w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy w 2026 r.
Przypominamy, że przez cały czas mogą Państwo przesyłać pisma oraz wnioski drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy ePUAP. Wszystkie zgłoszenia zostaną zarejestrowane i skierowane do rozpatrzenia w kolejnych dniach pracy Urzędu.