Od niedzieli, 31 sierpnia, od godziny 22:00 na ulicy Szczecińskiej przywrócony zostanie ruch w obu kierunkach. STRABAG zakończył wymianę nawierzchni i do końca weekendu uzupełni tymczasowe oznakowanie pionowe i poziome.
Prace w zatoce autobusowej przy skrzyżowaniu z ul. Mazurską i Sandomierską będą jeszcze kontynuowane, a za około dwa tygodnie pojawi się docelowe oznakowanie poziome. Jak podaje wykonawca, przyspieszenie robót było podyktowane zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego.
fot. UM Kielce