Szczecińska znów dwukierunkowa od niedzieli

Od niedzieli, 31 sierpnia, od godziny 22:00 na ulicy Szczecińskiej przywrócony zostanie ruch w obu kierunkach. STRABAG zakończył wymianę nawierzchni i do końca weekendu uzupełni tymczasowe oznakowanie pionowe i poziome.

Prace w zatoce autobusowej przy skrzyżowaniu z ul. Mazurską i Sandomierską będą jeszcze kontynuowane, a za około dwa tygodnie pojawi się docelowe oznakowanie poziome. Jak podaje wykonawca, przyspieszenie robót było podyktowane zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego.

fot. UM Kielce

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Wypadek na krajowej 74 w Ćmińsku. Droga zablokowana

Następny artykuł

Zmiany w organizacji ruchu w centrum Kielc podczas MSPO

Warto zobaczyć
Total
0
Share