Incydent w kieleckim autobusie. Senior trafił do szpitala po gwałtownym hamowaniu

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek rano, 28 maja, na ulicy Sandomierskiej w Kielcach. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku dokładnie o godzinie 7:30.

Z ustaleń przekazanych przez Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wynika, że nieznany na tę chwilę kierowca, prowadzący nieustalony dotąd pojazd, wykonywał manewr zmiany pasa ruchu z lewego na prawy. Podczas tego manewru zajechał drogę kierującemu autobusem miejskim.

48-letni kierowca autobusu, chcąc uniknąć zderzenia, został zmuszony do gwałtownego zahamowania. Niestety, w wyniku nagłego manewru, wewnątrz pojazdu przewrócił się 77-letni pasażer. Senior doznał obrażeń i na miejsce wezwano pomoc medyczną, która przetransportowała go do szpitala. Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości kierowcy, który doprowadził do tego zdarzenia.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

W weekend warto wyjść z domu HARMONOGRAM WYDARZEŃ

Następny artykuł

Tysiące osób na finale Geofestiwalu 2026 w Ogrodzie Botanicznym

Warto zobaczyć
Total
0
Share