Kolizja na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Gosiewskiego w Kielcach

W czwartek, 28 maja, o godzinie 12:30 na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Gosiewskiego w Kielcach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 41-letnia kobieta kierująca Hondą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 52-letniemu mężczyźnie, który prowadził Skodę. Informacje te przekazała podkomisarz Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Na miejsce zdarzenia wezwano zespół ratownictwa medycznego. Po przeprowadzeniu badań okazało się jednak, że żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń i nikt nie wymagał hospitalizacji.

Zdjęcie: Na drodze świętokrzyskie

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Nowy biurowiec w Kielcach za 150 mln zł. Znamy szczegóły inwestycji

Następny artykuł

Partia Razem chce zerwania współpracy z izraelską Ramlą. Zebrano ponad 500 podpisów kielczan

Warto zobaczyć
Total
0
Share