W czwartek, 28 maja, o godzinie 12:30 na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Gosiewskiego w Kielcach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 41-letnia kobieta kierująca Hondą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 52-letniemu mężczyźnie, który prowadził Skodę. Informacje te przekazała podkomisarz Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.
Na miejsce zdarzenia wezwano zespół ratownictwa medycznego. Po przeprowadzeniu badań okazało się jednak, że żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń i nikt nie wymagał hospitalizacji.
Zdjęcie: Na drodze świętokrzyskie