Sezon na głęboki oddech. Kieleckie minitężnie już działają

Mieszkańcy Kielc mogą już korzystać z darmowych inhalacji solankowych. Od godziny 9:00 do 20:00 czynne są minitężnie, które powstały w ramach Budżetu Obywatelskiego. To świetna okazja, by zadbać o zdrowie, zredukować stres czy złagodzić objawy alergii i astmy.

Gdzie znajdziemy tężnie?

  • Osiedle Barwinek
  • Park Dygasińskiego (rejon ul. Kasprowicza)
  • Ślichowice (ul. Kazimierza Wielkiego)
  • Park Baranowski (ul. Okrężna / ul. Szczepaniaka)
  • Przy fontannie Zodiak (najnowszy obiekt, uruchomiony w zeszłym roku)

Większością tężni opiekuje się Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych, natomiast obiektem przy fontannie Zodiak zarządza Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Jeśli szukacie chwili relaksu i czystego powietrza w mieście – warto się wybrać.

fot. UM Kielce

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Kierujący skuterem próbował uciec po kolizji. Szybko wyszło na jaw, dlaczego

Następny artykuł

Nowe miejsce do ćwiczeń na mapie Kielc. Między ulicami Andersa i Ułańską powstanie siłownia plenerowa

Warto zobaczyć
Total
0
Share