Zmiany w kierownictwie kieleckiego MOPR-u

W Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach doszło do zmian personalnych. Monika Zakrzewska, dotychczasowa dyrektorka placówki, zakończyła pełnienie swojej funkcji na mocy porozumienia.

Od poniedziałku, 22 września, nową dyrektorką MOPR-u zostanie Katarzyna Pawlik, która do tej pory kierowała Centrum Zamówień Miejskich.

Monika Zakrzewska pozostaje w strukturach Ośrodka i obejmie stanowisko kierownika Działu Wspierania Rodziny.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

LM piłkarzy ręcznych – Dujszebajew: Sporting wygrał zasłużenie, musimy popracować nad obroną

Następny artykuł

Utrudnienia na Krakowskiej – weekendowe prace drogowe

Warto zobaczyć
Total
0
Share